Deri Sanayi Ürünleri -> Suni Deri


Deri Sanayi Ürünleri Suni Deri


-küçük orta ve büyük boy İşletmelere uygun karel telefon santralleri multitek telefon santralleri-hat bağlantıları ve arıza giderimleri-ankastra tesisatı ve telefon tesisatı bağlantıları- telefon ve network(internet)kablolama altyapı Çözü.

derİ - kÜrk deri atölye ayakkabı terlik giyim deri deri koltuk suni deri deri aksesuar deri ceket deri eldiven deri firmaları deri giyim deri halı deri imalatı deri kemer der.

mİs kÜrk zİk konfeksİyon
derİ - kÜrk sanayİ
mango giyim marka giyim moda giyim tekstil giyim ucuz giyim ankara deri bursa deri.

Şirket her nevi deri tekstil gıda ve bunlarla ilgili ham yarı mamul v mamullerin alım satım ithalat ihracat pazarlama imalat hizmet üretim işlerini yapmak bunlar için gerekli malzemeleri alım satım ithalat ve ihracatını yapmak proje ve fi.

hertürlü küçük ve büyük baş ham ve salamura derilerle mezbaa derileri ve diğer her nevi tabii ve suni deriler satın almak bunları aynen veya işleyerek satmak ithal ve ihraç etmek tuzlu kuru salamura ve ham veya ya.

deri ve tekstilden giyim eşyası saraciye çanta kundura terlikeldiven giyim eşyası aksesuarı imalat dahili ticaret ve ihracatı gayesini gerçekleştirmek maksadıyla gayrimenkuller satın almak satmak kiralamak kiraya verme.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: deri ve deri Ürünleri
kuruluş tarihi: 31 ekim 2006 salı
yetkili ve ortak: - - -.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: deri ve deri Ürünleri
kuruluş tarihi: 31 ocak 2006 salı
yetkili ve ortak: - - -.

 

 


 

 

>> Suni Deri Kategorisine Firmanızı Ekleyin <<