Deri Sanayi Ürünleri -> HATA

Deri Sanayi Ürünleri Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.deri.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.deri.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.deri.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Firma

her türlü deri mamül ve yarı mamüllerini almak satmak imal etmek yada başkalarına imal ettirmek ithal ve ihracatınıyapmak yada yaptırmak bu amaçlarla ilgili fabrikalar kurmak makineler almak satmak ithal ve i.

her nevi deri ve deri mamülleri imalatı alım satım ithalat ihracat ve pazarlamasını yapmak. ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 02 eylül 2004.

her türlü kumaş suni deri alım satımı ve laminasyon işleri
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 01 Şubat 2006 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

deri mamülleri ve aksesuarları işleri
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 14 nisan 2008 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

kürk deri güderi suni deri süet kösele lastik kauçuk süngerden mamül ceket mont pantalon palto kaban etek valiz gibi konfeksiyon ve saraciye mamüllerinin eşyalarının erkek kadın çocuk ve iç dış giyim eşyal.

her türlü deri tekstil ürünleri ile konfeksiyon sanayine ait mamülleri toptan alım satımı imalat pazarlaması ile ithalat ve ihracatını yapmak konusu ile ilgili yurtiçi ve yurt dışı firmaların disbritörlüğünü yapmak işleri.

her türlü işlenmiş deriden bay ve bayan para cüzdanı kemer anahtarlık hediyelik deri eşya bayan çantası erkek el çantası bond çanta imali fasonu alım satımı pazarlama ithali ve ihracı ana sözleşmesinde ve 31.12.2001 t.

deri ve suni deri mamüllerinin ithalat ihracat imalat toptan ve perakende satışını gerçekleştirmek.deri ve her türlü çanta yapımında kullanılan emtia ile aksesuarlarından her türlü erkek ve bayan çantaları imal etmek.toptan ve perakende s.

her nevi örme veya dokuma kumaşı boyamak kasarlamak baskı yapmak ramlamak şardonlamak aprelemek ütülemek gibi sair kumaş bitim işlemlerini yapmak fason olarak yaptırmak ve bu gibi işlemlerin iç ve dış ticareti.

Şirket konusu ile ilgili her türlü deri ve suni deridenmamül valiz çanta ayakkabı kemer gibi her türlü saraciye mamüllerinin imalatı fason işçiliği toptan ve perakende alım satımı ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleş.

her türlü tabi ve suni deriden mamül kadın ve erkek konfeksiyonu çanta bavul kemer hediyelik eşya ayakkabı terlik ve malzemelerinin imalatı ithali ihracı toptan ve perakende alım satımı konuları ile ilgili olarak toptan pe.

deri ve suni deriden mamullerin imalatı alım satımı ithalat ve ihracatı. ham deri alım satımı ithalat ve ihracatı ve 3.9.2003 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olandiğer işler.
sektor: alışv.

her nevi pamuklu yünlü suni ve has ipek ve sentetik iplikler ile ilgili tekstil ürünlerini tekstil için kullanılan hammadde yarıdımcı madde ve diğer malların ticareti imalatı ithalatı ihracatı komisyon taah.

Çanta deri saraciye ve ayakkanı toptan ticareti işleri
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 05 aralık 2008 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

ham mamul veya yarı mamul deri almak satmak deri ithalatı ve ihracatı ile uğraşmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 19 eylül 2007 Çarşamb.