Deri Sanayi Ürünleri -> HATA

Deri Sanayi Ürünleri Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.deri.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.deri.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.deri.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Firma

her türlü dokuma kaymaz tabanlı kaplamalı el dokusu ve makine dokusu halı imalatı yapmak ve yaptırmak parakende veyatoptan almak satmak ithalatını ve ihracatını yapmak her türlü deriden halı yastık yatak ö.

tarih boyunca modanın mucize malzemesi deri.

bravo deri 1983 yılında İstanbul laleli'de satış mağazaları ve zeytinburnuâ??nda kendi imalat ötelyesi ile deri ve hazır giyim sektöründe faaliyate başladı.

2007 y.

yurt İÇİnde ve yurt diŞinda olmak Üzere her tÜrlÜ ham ve İŞlenmİŞ derİden mamÜl bİlumum derİ mamÜllerİnİn İmalati alim satimi İthalat ve İhracati ve ana sÖzleŞmedekİ dİĞer hususlar.
sektor: sektörel kobİ
kategori: deri ve deri.

tabii ve suni deri ürünlerinin imalatını yapmak veya fasonolarak yaptırmak.anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 24 haziran 2008 salı
yetkili .

her nevi tekstil pvc kaplı branda ve teknik tekstiller suni der ve bunların son konfeksiyon ürünlerinin ithalatı ihracatı toptan ve perakende alımı satımı ve dahili ticareti yapmak malzemeli ve fason olarak yaptırmak her nevi tekn.

kavafİye tİcaretİ.
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 25 temmuz 1978 salı
yetkili ve ortak: - - -.

konusuyla ilgili deri ve kumaştan mamul her nevi malzemeyi alabilir ithalat ve ihracat yapabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 22 mart 2007 .

her türlü ham ve yarı mamul derilerden mamul deriler pösteki kösele kürk döşemelik deri imalatı yapmak av hayvanlarının ve yabani hayvanların derilerinden mamul ve yarı mamul deriler imal etmek ve bunlardan kürk .

her nevi ham ve işkenmiş deri suni deri alım satımı videla deri kuzu derisi süet napa deri gugan güderi ticareti yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ü.

her nevi deri ve deriden mamul ve pamuklu yünlü ipekli sentetik veya bunların karışımından imal olunmuş kumaşlar ilekonfeksiyon levazımatı ve işletme malzemeleri aksesuarlarının alım ve satımı ithal ve ihracı ve pazarlaması Şirket maksat .

cep telefonu kılıfı imalatı cep telefonu ve aksesuarlarının alım satımı.
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuruluş tarihi: 20 ekim 1999 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

deriden mamül konfeksiyon mamüllerin ile ayakkabı sanayiinde kullanılan mamüllerin ihracı imali ithali alım satımı ve pazarlamasını yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: deri .

her nevi deri ve deriden mamül eşya imalatı ihracatı ithalatı ve ticareti ve mümessilliği taahhüt işleri toptancılık perakendecilik ve komisyonculuğunu yapmakve ana mukavelesinde yazılı olan diğer işler
sektor: sektörel kobİ
.

her türlü büyük ve küçükbaş hayvanlar ile bunlardan elde edilen mamüllerin imalatı ihracatı ve ithalatını yapmak her türlü tabii ve sunni deri ve bunlardan üretilen deri ve konfeksiyon mamülleri imalatı ihracat ve ithalatını yapmak ve ana.

her türlü çanta imalatı ithalatı ve ihracatı yapmak. her türlü çantanın perakende ve toptan alımı ve satımını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: deri kürk ve Ürünleri
kuru.